News

Asfalt X Luxon Podcast w Radio Asfalt

Luxon fot. Tytus
20 Sie 2015, 14:24:47

Przygotowany przez Luxona podcast to miks nowego i klasycznego hip-hopu. Premiera już dziś o 21.00 w Radio Asfalt!

W podcaście usłyszycie również dwa autorskie kawałki Luxona. Jeden z nich to niepublikowany wcześniej „Escape”, który znajdzie się na instrumentalnej EPce „D.I.Y.”, której premiera we wrześniu.

Pełna playlista:

1. Grizmatik – My people
2. 20syl feat. Oddisee – Ongoing Thing
3. Flume feat. Chet Faker – Drop The Game
4. The Glitch Mob – Bad Wings
5. Luxon – Escape
6. RJD2 – Ghostwriter
7. Outkast – Players Ball
8. Gramatik – Just Jammin
9. C2C feat. Olivier Daysoul – Who Are You
10. Dilated People feat. Aloe Blacc – Show Me The Way
11. Guru feat. Kelis – Supa Love
12. The Roots – What They Do
13. Gramatik feat. Escobars – Brave Men
14. Luxon – Life Is To Short

Podcastu możecie słuchać TU, na naszym koncie MixCloud, oraz przy pomocy aplikacji mobilnej na telefony z systemem Android – POBIERZ.

Luxon – warszawski producent muzyczny oficjalnie debiutował w 2006 roku na płycie Bez Cenzury. Razem z DJ Steezem dostał się do grona dziesięciu najlepszych autorów w konkursie na remiks utworu The Roots. Współpracował z czołowymi artystami polskiego hip-hopu m.in: Hades, Flint, JWP, Pyskaty, Tede, O.S.T.R., czy z legendarnym Warszafskim Deszczem. Może poszczycić się produkcjami, na których udzielili się MC Melodee, Reks, Termanology, Torae. Wspólnie z DJ Premierem stworzył bit do numeru “Najsilniejsi przetrwają” z udziałem 18 polskich MC’s.

W swoich produkcjach stara się nie ograniczać tworząc zarówno klasyczne samplowane bity, jak i te nowoczesne o zabarwieniu muzyki elektronicznej. Luxon ma na swoim koncie producencką epkę „Audioactive Dream”, która swoją premierę miała pod koniec 2014 i została wydana na winylu nakładem Asfalt Records. Obecnie przygotowuje kolejny, tym razem instrumentalny album, który ujrzy światło dzienne już we wrześniu 2015.

Muzyka Luxona była wykorzystywana również we francuskich filmach skateboardowych DC i LRG oraz reklamach Allegro, Motoroli i Garnier.

http://www.asfalt.pl/artysci/luxon/
https://soundcloud.com/luxonmusic
https://www.facebook.com/luxonmusic

Kategorie: Asfalt

comments powered by Disqus