News

Charakterystyka bohatera – Taco Hemingway oczami Marka Falla na onet.muzyka.pl

19 Cze 2017, 11:03:58

Wywiad z Taco Hemingwayem to prasowy Święty Graal dla zainteresowanych dziennikarzy muzycznych. Artysta jest znany z tego, że wywiadów po prostu nie udziela, a zdobycie od niego informacji musi się ograniczać do przesłuchania jego płyt.

Marek Fall przeanalizował znane fakty z życia Taco oraz przepytał jego wydawcę – Marcina Grabskiego z Asfalt Records. Na podstawie zebranego materiału naszkicował obraz szalenie kreatywnego artysty, który choć pozbawiony parcia na szkło, bezbłędnie trafił ze swoją twórczością do odpowiedniej i licznej grupy słuchaczy. Tajemniczości dodaje mu konsekwentny brak udzielania jakichkolwiek wywiadów, co zmusza słuchaczy do szukania odpowiedzi na pytania tylko i wyłącznie w jego twórczości.

Przeczytaj artykuł: TUTAJ.

Artykuł jest odważną próbą zarysowania szkicu postaci wyjątkowej. Autor skupia się na znanych wydarzeniach z życia Taco Hemingwaya: narodziny w Kairze, stosunkowo bogaty dorobek przed zdobyciem popularności, czy zawodowa praca jako tłumacz. Jeśli dla kogoś postać Taco to jeden wielki znak zapytania – po przeczytaniu tego artykułu będzie już wiedział o nim nieco więcej.

Kategorie: Taco Hemingway

comments powered by Disqus