News

Dwa Beat Packi od O.S.T.R.
na Dzień Dziecka

01 Cze 2014, 11:51:21

Całkowicie za darmo…

Z okazji Waszego święta prezent od O.S.T.R., a właściwie dwa prezenty. Dwa Beat Packi do darmowego wykorzystania na Wasze potrzeby. Nagrywajcie demówki, wrzucajcie remixy. Cokolwiek. Całkowicie za darmo. Jeśli wpadnie Wam do głowy wydać na tych bitach płytę, lub w inny sposób przytulić hajs – zapytajcie wcześniej o zgodę (tytus@asfalt.pl).

 

Zielony Beat Pack

YouTube preview:

Download: O.S.T.R. Zielony Beat Pack (9873)

 

Granatowy Beat Pack

YouTube preview:

Download: O.S.T.R. Granatowy Beat Pack (8685)

 

Przeczytajcie koniecznie warunki (licencja):

 

Copyright 2014 Adam O.S.T.R. Ostrowski

Wszystkie prawa zastrzeżone

 

Licencja:

Każdy użytkownik/posiadacz ma prawo do niewyłącznego, bezpłatnego i bezterminowego wykorzystania tych utworów na własne potrzeby tak długo, jak takie wykorzystanie będzie miało charakter non-profit, czyli nie będzie przynosiło korzyści finansowych użytkownikowi/posiadaczowi. Do wykorzystania komercyjnego konieczna jest zgoda twórcy (Adam Ostrowski). Przez dozwolone wykorzystanie rozumie się dogranie partii wokalnych lub wykonanie remixu.

po ludzku: możesz na tych bitach nagrywać demówki, wrzucać własne kawałki na sieć, ale jeśli chcesz sprzedawać płytę, lub w inny sposób przytulić kasę musisz mieć naszą zgodę. Tak czy siak zawsze musisz informować, że bity są autorstwa O.S.T.R.

Kategorie: O.S.T.R. Slider

comments powered by Disqus