Video

O.S.T.R. & Marco Polo „Side Effects” testpressy do zdobycia

19 Mar 2014, 8:15:41

Trzy próbne tłoczenia 10 calowego winylowego singla „Side Effects”/”Długi” trafią w Wasze ręce…

Testpressy sygnowane są autografami obu artystów! Sprawdźcie film poniżej.

Podobnie jak przy testpressach „Jazzu w wolnych chwilach”, trzy egzemplarze wypuszczamy z naszych rąk na trzy różne sposoby.

Pierwszy egzemplarz przeznaczyliśmy na aukcję charytatywną na rzecz Olafa, 16 latka zmagającego się z nowotworem. Jego historię możecie poznać tutaj.  Aukcję przeprowadzamy od teraz na facebooku, na naszym fanpage O.S.T.R., pod przypiętym na górze wpisem. Wpisujcie swoje kwoty, oczywiście liczymy na wyłącznie poważny odzew. Aukcja kończy się w niedzielę o 23.59. Zwycięzca powinien wpłacić zadeklarowaną kwotę na rzecz Olafa przy pomocy strony siepomaga.pl.

Drugi bezpłatny egzemplarz otrzyma wybrana przez nas osoba, która napisze krótko na adres konkurs@asfalt.pl co podoba się jej w płycie „Kartagina”. Warunek startu w konkursie to uczestnictwo w liście mailingowej Asfalt Records (zapisać i wypisać się można się w każdej chwili na naszej głównej stronie, na górze). Zwycięzcę ogłosimy w czwartek o 23.59.

Trzeci, bezpłatny egzemplarz jedzie do Adama Lisa z Katowic, to jeden z najlepszych klientów Asfalt Shopu i z tej okazji dostaje od nas taki bonus.

comments powered by Disqus