Video

O.S.T.R. – MTV Unplugged: Autentycznie – premiera clipu video

04 maja 2017, 14:42:34

Prezentujemy dziś oficjalny teledysk O.S.T.R. promujący album “MTV Unplugged: Autentycznie”. Przedstawia fragment koncertu MTV z utworem “Diagnoza” i jest gratką szczególnie dla osób, które nie dostały się na żaden ze spektakli właśnie co zakończonej trasy “Życie po śmierci: Autentycznie”. Reżyserem klipu jest Michał Braum, za zdjęcia odpowiada Karol Łakomiec.

Album “MTV Unplugged: Autentycznie” trafił do sklepów w piątek 28 kwietnia i dostępny jest aktualnie jedynie w sieci Empik, oraz w Asfalt Shopie. Płyta ukaże się w połowie maja także w specjalnej wersji kolekcjonerskiej, w autorskim, zaprojektowanym przez FORIN pudełku. Całość opakowana będzie w unikatową obwolutę.

O.S.T.R. jest pierwszym artystą po siedmioletniej przerwie, który gości w polskiej edycji formatu MTV Unplugged. Album zawiera materiał zarejestrowany 16 marca w czasie specjalnego koncertu z udziałem publiczności. O.S.T.R. wraz z zespołem wykonał nowe instrumentalne aranżacje utworów z superalbumu “Życie po śmierci”. Towarzyszyli mu także goście: Leszek Możdżer (fortepian), Basia Pospieszalska (wokal) oraz syn – Ostry Junior (rap).

Kategorie: O.S.T.R.

comments powered by Disqus