Video

Popkiller Młode Wilki 4 (2015) – Wilczy Sezon

22 Lip 2015, 17:36:59

„Wilczy Sezon” to wspólny utwór całej tegorocznej 10-tki Młodych Wilków – w tym Sariusa. Wyprodukowany w tym roku przez gościa specjalnego ze Stanów, A$AP Ty Beatsa, reprezentanta A$AP Mob i producenta takich hitów jak „Peso” czy „Purple Swag” A$AP Rocky’ego.

Popkiller Młode Wilki to nasza odpowiedź na amerykańską akcję XXL Freshman, która pomogła wypromować takie postaci jak Kendrick Lamar, J. Cole, Macklemore, Wiz Khalifa, Mac Miller, Yelawolf, Kid Ink, Kid Cudi, B.o.B, Machine Gun Kelly czy Logic. Prestiżowy pierwowzór postanowiliśmy rozbudować o nowe elementy, takie jak wspólny utwór Wilków (w dwóch pierwszych edycjach produkował go O.S.T.R., w trzeciej SoDrumatic). Przez trzy dotychczasowe edycje przewinęły się takie postaci jak Bisz, KęKę, Buka, Medium (Tau), Bonson, Kuban, Kuba Knap, 2sty, Białas, Gedz czy Gospel a w tym roku mamy przyjemność zaprezentować czwartą już „wilczą watahę”. Ponownie jest to kolaż przedstawiający przekrój klimatyczny polskiej sceny rapowej i zderzenie różnych światów, osobowości i różnego spojrzenia na muzykę.

„Wilczy Sezon” to zarazem pierwszy singiel promujący specjalny album Popkiller Młode Wilki 4 (2015), na którym znajdziecie niedostępne nigdzie indziej utwory całej 10-tki tegorocznych Młodych Wilków. Premiera planowana jest na początek sierpnia. Poza wersją fizyczną album będzie można też legalnie pobrać lub odsłuchać online.

Już na jesieni planujemy ruszyć z Młodymi Wilkami w Polskę z cyklem specjalnych koncertów – na początek odwiedzimy Polish Hip-Hop Festival (31.07.) oraz Kraków Hip Hop Festiwal (26.09.), a wszystkich chętnych do zorganizowania występu Wilków w swoim mieście prosimy pisać na stagedive.promotion@gmail.com

Popkiller Młode Wilki 4 (2015) – Wilczy Sezon
Rap: Guzior, Otsochodzi, Ad.M.a, Diset, Sarius, Wac Toja, Żabson, Leh, Nieznanyklarenz, JNR
Muzyka: A$AP Ty Beats
Realizacja/mix/mastering: Otrabarwa Studio

Reżyseria/zdjęcia/montaż/postprodukcja: 9MM Filmz
Kierownik planu: Piotr Zajączkowski
Make up: Katarzyna Sojka
Producent: Mateusz Natali

Kategorie: Sarius

comments powered by Disqus