Video

Video-zapowiedź koncertu Medium, Rasmentalism

05 Sty 2013, 19:45:24

Zapraszamy na wyjątkowy koncert. A właściwie dwa koncerty. 18 stycznia w krakowskim klubie “Studio” i dzień później w poznańskim “Eskulapie” wytwórnia Asfalt Records przedstawi swoich nowych, choć już popularnych artystów. Jeden wieczór, dwa różne występy.

)

Przede wszystkim wydarzenie, na które polska publiczność czeka od listopada – występ Medium promujący jego najnowszy album “Graal”. Doskonała produkcja i aranżacje, dynamiczny i ekspresyjny styl rapowania, inteligentne i ambitne teksty – to dzięki temu nikt nie przechodzi obojętnie obok tej płyty. Artystę wspierać będzie na scenie sam DJ Funktion (wraz z Steve Nashem – Mistrzowie Świata DJ IDA 2012 w kategorii Show). Druga atrakcja asfaltowej nocy to koncert duetu Rasmentalism. Tworzą go raper Ras i producent Ment. Na koncercie pojawi się obok nich DJ Tort. Ekipa jest świeżo po podpisaniu asfaltowego kontraktu płytowego. Choć nowy album ukaże się dopiero na jesieni 2013, warto wpaść na koncert by odświeżyć sobie ich dotychczasową, undergroundową twórczość. Tym bardziej, że pierwsza płyta Rasmentalism “Dobra muzyka ładne życie” ukazała się właśnie w re-edycji zremasterowanej przez Mikołaja “Noon” Bugajaka.

Gwarantujemy przyjazną atmosferę. Zapewniamy sprawną organizację, ochronę i profesjonalne nagłośnienie koncertu. Zachęcamy do nabycia biletów w przedsprzedaży (taniej i szybciej). Przed, w czasie i po koncercie można będzie nabyć po zniżkowej cenie wydawnictwa Medium, Rasmentalism oraz efektowny plakat z imprezy zaprojektowany specjalnie na tą okazję przez renomowane studio Artvaders.com. Ta noc będzie należała do Asfalt Records!

 

18 stycznia 2012 r., Kraków, “Studio”, Budryka 4

https://www.facebook.com/events/180764665394833/

 

19 stycznia 2013 r., Poznań, “Eskulap”, Przybyszewskiego 39

https://www.facebook.com/events/411044165631222/

 

Drzwi: 19.00, start imprezy: 20.00

Ceny biletów: przedsprzedaż 25,00 zł (www.asfaltshop.pl, Ticketpro, kasa klubu)

W dniu koncertu: 30,00 zł

 

Posłuchaj Medium:

)

)

)

)

 

Posłuchaj Rasmentalism:

)

)

)

 

Kategorie: Rasmentalism

comments powered by Disqus