News

FUNDAMENTY PAPAYA.ROCKS DLA TYTUSA I FLIRTINI

21 Lis 2018, 12:09:35

Redakcja Papaya.Rocks przyznała kolejne Fundamenty. Dwa z tych wyróżnień trafiły w ręce reprezentantów Asfalt Records – Tytusa oraz Flirtini.

Szef Asfaltu został doceniony za trafne wybory oraz dwie dekady pełne sukcesów. Z kolei duet Flirtini wyróżniono za ogromne zmiany, jakich dokonał na polskim rynku klubowym i producenckim, oraz za składanki z cyklu „Heartbreaks & Promises”.

Papaya.Rocks o Fundamentach
Fundament to dowód uznania, szacunku i podziwu. To wyróżnienie Papaya.Rocks dla ludzi, inicjatyw i miejsc, które uważamy za inspirujące. Ukłon w stronę osób, które tworząc i działając, kształtują tkankę miejską, społeczną i kulturową. Przekazując fundament w ich ręce chcemy powiedzieć, że podoba nam się to, co robią.

Papaya.Rocks opowiada o ludziach – ich historiach, dokonaniach, pokonanych granicach, przebytych drogach, przeżyciach, dziełach i twórczości. Bez ludzi i ich pomysłów nie mielibyśmy o czym pisać. Są dla nas ogromną inspiracją, czekamy na ich artystyczne posunięcia, uczestniczymy w ich akcjach, z przyjemnością donosimy o sukcesach – często światowego kalibru. Mamy świadomość, że napędzają swoim działaniem innych, zarówno młodych i dopiero rozpoczynających swoją przygodę, jak i tych trwających od lat i wciąż czekających na swój moment. Dlatego chcieliśmy wyróżnić tych, którzy nas inspirują. 

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Kategorie: Asfalt Flirtini

comments powered by Disqus