News

Historia jednego reposta

05 maja 2016, 17:10:08

Gdy repostowaliśmy to zdjęcie na Instagramie, nie przewidywaliśmy, że dotkniemy w ten sposób uroczej historii rodzinnej osnutej wokół O.S.T.R.

Po publikacji zdjęcia odezwała się do nas mama widocznych na nim dzieci. Pani Anna Wiśniewska prowadzi Studio Fryzur No 1 na Gdańskim Przymorzu. Nasz repost obudził w niej miłe wspomnienia:

“Hej Adam 🙂 w dalekim 2008 dałam się namówić mężowi na pójście na Twój koncert we WRO, byłam w 9 miesiącu ciąży, a Ty ze sceny mega zaangażowany opowiadałeś o synku, który miał kilka miesięcy. Mój mąż pod wpływem tego klimatu wlazł na scenę 🙂 dałeś mu mikrofon pewnie myśląc że chce freestyle, a on pozdrowił mnie i naszego przyszłego syna Aleksa. Dołączyłeś do pozdrowień, podkręciłeś sale i wszyscy zrobili wielki hałas. Było to bardzo mocne przeżycie. A kilka lat później na „Męskim Graniu” w Gdańsku chwaliłeś się, że będziesz miał drugiego syna. My wtedy cieszyliśmy się z Tobą rozumiejąc to doskonale, bo też właśnie czekaliśmy na swojego nr 2 :))) Fajnie, że teraz nasi chłopcy znaleźli się na Twojej stronce, bo na koncertach to zdążyli już być przed narodzinami!

P.S. Piękne oczy ze zdjęcia i wykonanie należą do koleżanki Pauliny, moje są dzieci i pomysł na fotę 🙂 Bądź zdrów!
P.S.2. Hehe, żeby nie wyszło że jestem jakąś psychofanką, nie przepadam za hip-hopem, słucham innej muzyki chociaż Twoja ostatnia płyta jest naprawdę spoko :)”

Kategorie: O.S.T.R.

comments powered by Disqus