Koncert

Pa co się dzieje vol. 1
Homeboy Sandman, Rasmentalism

Data koncertu: 03-03-2013 | Minione

Miasto: Warszawa

Klub: 1500 metrów

Pa co się dzieje! vol. 1: Homeboy Sandman (USA, Stones Throw), Rasmentalism (PL, Asfalt Records), Flirtini (PL), MAUi WOW!E (PL)

)

1500 metrów, 3 marca 2013, drzwi: 19.00
bilety: 20/25/30.
Przedsprzedaż: asfaltshop.pl (do końca lutego promocja: 20,00 zł)
od lutego dodatkowo rusza: TicketPro, Side One (Chmielna 21, Warszawa), Galeria Koloru (Al. Solidarności 82, Warszawa).

Pa co się dzieje! To nowy cykl imprez zainaugurowany przez Asfalt Records. Na pierwszej edycji proponujemy nową, ale już rozpoznawalną postać ze sceny amerykańskiej. Raper Homeboy Sandman wydał w zeszłym roku album nakładem renomowanej wytwórni Stones Throw Records i ruszył właśnie w europejską trasę, której częścią jest Warszawa. W Polsce występuje po raz pierwszy!

Jako support przed nowojorskim artystą wystąpi Rasmentalism ze swoim świeżym live-show . Grupa pokaże się w składzie: Ras (mikrofon), Ment XXL (bitmaszyna), Tort (klawisze, talkbox). Podczas koncertu po raz pierwszy na żywo będzie można usłyszeć już drugi singiel promujący nadchodzącą, nową płytę zespołu (jesień 2013, Asfalt Records).

O dobre muzyczne samopoczucie przed, jak i po koncertach zadbają autorzy jednych z najlepiej przyjmowanych imprez w mieście, czyli duet FLIRTINI. By poczuć jeszcze mocniej słoneczne brzmienia w środku zimy, towarzyszyć im będzie duet MAUi WOW!E. Znani z oficjalnego remiksu dla amerykańskiego rapera Stalley’a (Maybach Music Group) powoli podbijają świat. Warto być tego świadkiem.

 

Homeboy Sandman

Pochodzący z nowojorskiego Queens, niedoszły prawnik Homeboy Sandman reprezentuje typ hip-hopowego artysty, który posiadając odpowiedni poziom intelektualny nie traci kontaktu z realiami ulicy. Zadebiutował w 2007 roku płytą “Nourishment (Second Helpings)”, by dwa lata później wypuścić kolejny album “Actual Factual Pterodactyl”. Zauważony przez renomowane miesięczniki “The Source” oraz “XXL”, licznie koncertował i prowadził szereg ważnych imprez jak festiwal “Rock The Bells” czy cykl open-mic “All That!” w Nuyorican Poets Café w Nowym Jorku. Po podpisaniu kontraktu z wytwórnią Stones Throw wydał w jednym 2012 roku dwie epki i album “First of a Living Breed”, wyprodukowany między innymi przez Oddisee i Oh No.

Autorem plakatu jest artvaders.com

Wydarzenie na facebooku

Patronaty medialne: Polskie Radio Czwórka, Aktivist!, www.popkiller.pl, www.soulbowl.pl.

)
)
)
)

 

 

 

Kategorie: Rasmentalism Slider

comments powered by Disqus