Koncert

Rasmentalism & Marcinkowski Quartet w Studio Lutosławskiego

Rasmentalism Hip Hop Kemp 2014

Data koncertu: 24-04-2014 | Minione

Miasto: Warszawa

Klub: Studio Lutosławskiego

Zespół Rasmentalism i kwartet smyczkowy Marcinkowski Quartet poznali się w studiu programu TVP1 „Świat się kręci” gdzie wspólnie zagrali na żywo utwór z debiutanckiej płyty tych pierwszych. Wtedy też pojawił się pomysł by zrobić coś nietypowego i połączyć siły we wspólnym, większym projekcie – zagrać pełen koncert.

Studio Lutosławskiego potocznie zwane Studiem S1 jest jedną z najlepszych akustycznie sal koncertowych w Polsce oraz najlepszym studiem nagraniowym w tej części Europy. Miejsce oraz patron zobowiązują. Możliwośc połączenia dwóch odmiennych bytów – muzyki symfonicznej i hip hopu, nie zdarza się często. Jest pewnym zaszczytem. Dlatego zachęcamy wszystkich do obecności i wzięcia udziału w tym niepowtarzalnym muzycznym przedsięwzięciu, nie tylko ze względu na to co usłyszymy, ale także na otoczenie w którym będziemy. Zespołowi Rasmentalism oraz Marcinkowski Quartet będzie towarzyszyła sekcja dęta.

24 kwietnia (czwartek) 2014, godz. 20.30
S1- Studio Lutosławskiego ul. Modzelewskiego 59
(boczna od ul: Woronicza, metro stacja: Wierzbno)

Bilety (400 miejsc):
http://www.eventim.pl/bilety-rasmentalism-i-marcinkowski-quartet.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&erid=1164258&xtcr=2&xtmc=rasmentali&xtnp=1

Patronaty:
TVP
Świat Się Kręci
CGM.PL

Bądźcie z nami w ten wyjątkowy wieczór w wyjątkowym miejscu. Wyglądajmy i bawmy się dobrze. Robimy to!

Kategorie: Rasmentalism

comments powered by Disqus