Muzykoterapia Asfalt Records

koncerty:
0-502-313-300


Muzykoterapia Bio
Muzykoterapia Fotki

Uwaga:
Wszystkie zamieszczone zdjęcia chronione są prawem autorskim. Publikacja wymaga zgody Asfalt Records.


B i o


Grupa powstała w październiku 2002 roku w składzie:

 • Iza Kowalewska (wokal) - dyplomowana (dosłownie) muzykoterapeutka, współtworzy projekt etniczny Drums NRG znany z "Koncertów Na Ścianie", współpracuje z Tworzywem Sztucznym oraz Emade.
 • Domink Trębski (trąbka i elektronika) - członek zespołu Tworzywo Sztuczne, muzyk sesyjny, aranżer, uczestnik wielu kolektywów dj'skich.
 • Wojtek Traczyk (kontrabas) - liczący się w środowisku jazzowym kontrabasista, na stałe współpracujący z wieloma artystami sceny rozrywkowej.

  Ich wspólne studia i doświadczenia powodują, że zespół wypracował swój własny, osobisty styl. Jednocześnie każdy z muzyków ma różnorodną przeszłość muzyczną czerpiącą z wielu gatunków muzycznych. Formacja czerpie i inspiruje się założeniami muzykoterapii, która jest pojmowana jako forma terapii dźwiękowej. Duża część tego co tworzą muzycy poza projektem (dub, ethno, jazz, soul) przenika do twórczości Muzykoterapii i pozwala słuchaczom zanurzyć się w słodkie dźwięki terapii muzycznej.

  Muzykoterapia wystąpiła na licznych koncertach, między innymi w ramach cyklu "Generacja Teatru Rozmaitości" w Warszawie.

  Debiutancki album Muzykoterapii ukaże się nakładem Asfalt Records 28 kwietnia 2006 r.
  F o t k i


  Oficjalny serwisik
  kwiecień 2006
  fotki: Bartek Kaczmarek


   Muzykoterapia

   Muzykoterapia

   Muzykoterapia

   Muzykoterapia


  Koncert w ramach "Generacji TR"
  TR, Warszawa, 27/12/04
  fotki: Wojciech Antonów
  www.wzrr.pl


   Muzykoterapia live 27/12/04, fotka: Wojciech Antonów

   Muzykoterapia live 27/12/04, fotka: Wojciech Antonów

   Muzykoterapia live 27/12/04, fotka: Wojciech Antonów

   Muzykoterapia (Kowalewska & Traczyk) live 27/12/04, fotka: Wojciech Antonów

   Muzykoterapia (Kowalewska & Traczyk) live 27/12/04, fotka: Wojciech Antonów
 • Ulica Asfaltowa
  Download Muzykoterapia
  audio 5 MB
  album promo mix
  D.Trębski
  D y s k o g r a f i a


   Muzykoterapia Muzykoterapia
  Muzykoterapia

  28 kwietnia 2006
  Grupa Muzykoterapia to trio w składzie: Iza Kowalewska - wokalistka i dyplomowana (dosłownie) muzykoterapeutka, Domink Trębski (trąbka i elektronika) - muzyk współpracujący między innymi z Fiszem w ramach grupy Tworzywo Sztuczne, oraz Wojtek Traczyk - liczący się w środowisku jazzowym kontrabasista. Grupa posługuje się zarówno samplerami i sekwencerami jak i instrumentami tradycyjnymi, te ostatnie jednak, co jest ciekawostką, z reguły naśladują brzmienia i konwencje typowe dla szeroko rozumianej elektroniki. Ze względu na szerokie zainteresowania muzyczne artystów i ich pochodzenie z różnych środowisk muzycznych, debiutancki album grupy cechuje duży eklektyzm i urozmaicenie formy. Album "Muzykoterapia", nad którym pracowali przez ostatni rok, jest elegancką mieszanką starego i nowego. Stare reprezentuje tu retrojazzowa konwencja spod znaku Billie Holiday a nowe reprezentuje współczesny przestrzenny jazz i silne wpływy neo-dubowe. To co łączy wszystkie elementy w całość, poza szeroko rozumianą jazzową konwencją, to traktowanie muzyki jako formy terapii dźwiękowej: zespół ma ambicję leczyć z muzycznej nudy, relaksować, zaskakiwać różnorodnością brzmień, eklektyzmem i pozytywną energią. Tutaj okładka albumu. Patronaty medialne: VH1, Radio PiN, Polityka, A4, www.independent.pl, www.popupmagazine.pl
  CD AR-C50
   Kup w melo.pl
   nasz banner

  Wszystkie materiały zawarte na tej stronie © 1998-2001 Asfalt Records
  Projekt i wykonanie: © 1998-2003 ONX [ôn'ix] Sites
  Polskie litery w standardzie ISO 8859-2.
  download game. casino games. watch movie online. drama movies