News

Nowa odsłona hip-hopowych campów!

12 Mar 2019, 10:49:52

Nowa odsłona hip-hopowych campów! Tym razem w dość niesztampowym miejscu- Llloret de Mar w Hiszpani, z najlepszymi mistrzami muzycznej sceny hip- hopowej wraz z finałowym koncertem O.S.T.R. oraz Otsochodzi!
W tym roku Organizator MusicArtCamp proponuje dwa obozy w terminie 20-31 lipca 2019, do bardzo szerokiej grupy wiekowej (do 28 lat): Hip-HOP ART CAMP oraz Hip- Hopowa Produkcja Muzyczna. Co w programie:

  • HIP- HOPOWA PRODUKCJA MUZYCZNA (16-21 lat oraz 21-28 lat). z mistrzem w tej dziedzinie: Sir Michem i jego ekipą.
    Program dedykowany jest tym, którzy już tworzą lub chcą nauczyć się tworzyć profesjonalną muzę, m.in: podstawy kompozycji i aranżacji, analiza brzmień i konstrukcji utworów, analiza torów wokalowych i instrumentalnych wybór mikrofonu i preampu, podstawy oprogramowania do produkcji muzyki, przegląd interfejsów audio, „żywe instrumety” w produkcji muzycznej, sztuka miksu i masteringu, podstawy kompresji, korekcji, kreatywne zastosowanie efektów typu delay, reverb, zachowanie koherencji fazowej nagrań, strojenie wokali i instrumentów, tajniki autotune’a, wykorzystanie instrumentów VST ograniczenia systemu stereo, gramofony i ich zastosowanie w produkcji hip- hopu.
  • HIP- HOP ART CAMP (13-22 lat) – merytoryczny i rozrywkowy camp, gdzie odbędą się różne bloki warsztatowe takie jak: zajęcia z freestyle (zwycięzca WBW 2018), podstawy produkcji muzycznej (Sir Mich) i obsługi gramofonów (Dj Timon), tworzenie tekstów, praca z mikrofonem, ruch sceniczny i podstawy tańca hip- hopowego, media i social media w kulturze hip- hopu, praca z fotografem, budowanie wizerunku oraz wiele innych dodatkowych atrakcji towarzyszących mi.in bitwy freestyle.
    Jeśli nie masz planów na wakacje? To będzie to dobra zajawka dla Ciebie. Turystyczna miejscówka, hotel z basenem, morze i najlepsi mistrzowie polskiej sceny HIP- HOPOWEJ na wyciągniecie ręki.

Chcesz zobaczyć szczegóły i zarezerwować miejsce? Kliknij:

HIP HOP ART Camp z koncertem O.S.T.R i OTSOCHODZI

Profesjonalny obóz z hip – hopowej produkcji muzycznej – Sir Mich z ekipą \ koncert O.S.T.R i OTSOCHODZI

Profesjonalny obóz z hip – hopowej produkcji muzycznej – Sir Mich z ekipą \ koncert O.S.T.R i OTSOCHODZI +21

comments powered by Disqus