News

O.S.T.R. &
Marco Polo
– trasa w Polsce 2014

O.S.T.R. & Marco Polo, photo by Robert Adam Mayer and Artur Jankowski, edited by Tytus
10 Sty 2014, 16:25:01

O.S.T.R. & Marco Polo „Kartagina”: trasa koncertowa 2014

)

)

 

Marco Polo, amerykańsko-kanadyjski artysta, przylatuje do Polski na trasę koncertową promującą nagrany wspólnie z O.S.T.R. album „Kartagina” (Asfalt Records 2014). To jeden z najbardziej uznawanych producentów hip-hopowych na Świecie.

O.S.T.R. & Marco Polo + DJ Haem wystąpią:

12.03 Sopot – Sfinks
13.03 Warszawa – Stodoła
14.03 Poznań – Eskulap
15.03 Rzeszów – Klub pod palmą
16.03 Łódź –  Wytwórnia
19.03 Szczecin – City Hall
20.03 Wrocław – Eter
21.03 Kraków – Kwadrat
22.03 Katowice – Mega Club
23.03 Bydgoszcz – Estrada

Oficjalny support: Sarius, Zorak.

 

Powyższa lista dotyczy jedynie koncertów, na których obecny będzie Marco Polo, album „Kartagina” promowany będzie także na koncertach z udziałem wyłącznie O.S.T.R., tę listę także wkrótce opublikujemy.

W sprawie trasy koncertowej „Kartagina” prosimy organizatorów i kluby o kontakt z Asfalt Records: Emanuela Chełmońska 506-035-847 lub emanuela@asfalt.pl

 

 

O albume „Kartagina”

Marco Polo: „Płyta z O.S.T.R. to na długo ostatni w pełni wyprodukowany przeze mnie album. Zawiera jedne z nagrubszych bitów jakie kiedykolwiek zrobiłem. To dla mnie zaszczyt, że mogę mieć fanów także w Polsce. Zawsze mi się tu podobało na koncertach i nie mogę się doczekać marcowej trasy. Przygotowaliśmy coś naprawdę specjalnego dla naszej publiczności, nikt nie będzie rozczarowany. Dziękuję Ostremu za tę możliwość. To człowiek legenda. Do zobaczenia!”

W oryginale: “This album with O.S.T.R. will be the last fully produced Marco Polo album for a very long time.  Some of the hardest beats I’ve ever made.  It’s an honor to expand my international fan base into Poland. I’ve always loved touring there and look forward to touring there again this March. We’ve made something very special for the people, they will not be disappointed. I thank O.S.T.R. for the opportunity. He is a legend. Stay tuned!”

O.S.T.R.:  „Nagranie całej płyty z Marco Polo było jednym z moich największych muzycznych marzeń, ale myślałem, że jest to marzenie ściętej głowy. Nie ukrywam, że współpraca z Marco jest dla mnie zaszczytem, starałem się sprostać jego bitom, dlatego płyta powstawała 3 lata. Selekcja tematów, tekstów i bitów była okrutna. Od początku mieliśmy wizję na ten album – coś najlepszego, określającego szczyt naszych możliwości na dzisiaj. Nie wiem czym sobie na to zasłużyłem, ale Marco wysłał mi ponad 80 bitów do wyboru. Praca nad płytą była bardzo intensywna. Nagrywki trwały non-stop, tydzień w tydzień od 2011 roku. Razem włożyliśmy w tę płytę całe serce, siłę i umiejętności, które mamy. Zarwaliśmy niejedną noc. Wciąż nie mogę uwierzyć w to co się dzieje.”

comments powered by Disqus