News

O.S.T.R. – MTV Unplugged: Autentycznie – okładka, data premiery i start przedsprzedaży

21 Kwi 2017, 10:54:02

Ruszyła długo oczekiwana przedsprzedaż nowego albumu O.S.T.R. – “MTV Unplugged: Autentycznie”. Znamy więc już datę premiery – 28 kwietnia 2017 r., oraz okładkę zaprojektowaną tradycyjnie przez Grzegorza Piwnickiego dla FORIN Studio.

Płyta ukaże się także w specjalnej wersji kolekcjonerskiej, w autorskim, zaprojektowanym przez FORIN pudełku. Całość opakowana będzie w unikatową obwolutę. Obie wersje nie różnią się pod względem zawartości muzycznej.

Przedsprzedaż rusza na platformach asfaltshop.pl oraz empik.com. Empik jest partnerem handlowym premiery i posiada okresową wyłączność na sprzedaż albumu.

O.S.T.R. jest pierwszym artystą po siedmioletniej przerwie, który gości w polskiej edycji formatu MTV Unplugged. Album zawiera materiał zarejestrowany 16 marca w czasie specjalnego koncertu z udziałem publiczności. O.S.T.R. wraz z zespołem wykonał nowe instrumentalne aranżacje utworów z superalbumu “Życie po śmierci”. Towarzyszyli mu także goście: Leszek Możdżer (fortepian), Basia Pospieszalska (wokal) oraz syn – Ostry Junior (rap).

Kategorie: O.S.T.R. Slider

comments powered by Disqus