News

O.S.T.R. – Xmas Beat Pack

O.S.T.R. - Xmas Beat Pack
23 Gru 2017, 9:05:42

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia O.S.T.R. przygotował trzeci w swojej karierze bezpłatny beat pack dla młodych twórców i opatrzył takim przesłaniem…

“Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chciałbym życzyć Wam i Waszym bliskim zdrowia, miłości, spokoju i spełnienia wszystkich marzeń. Do życzeń nieśmiało dołączam taki mały gwiazdkowy podarek 😊 Wesołych Świąt !!! Dzięki za Wszystko!!!”

O.S.T.R.

Pobranie: https://asfaltshop.pl/product/9657-ostr-xmas-beat-pack-digital/

Utwory instrumentalne zawarte w O.S.T.R. “Xmas Beat Pack” mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez początkujących muzyków/raperów w celach artystycznych non-profit (bez odpłatnego czy w inny sposób komercyjnego charakteru). Licencja obejmuje opracowanie utworów poprzez zmixowanie z własnymi nagraniami wokalnymi celem stworzenia utworu słowno-muzycznego. Utwory zawarte w O.S.T.R. “Xmas Beat Pack” nie mogą być wykorzystywane przez zawodowych muzyków, a także w celu promocji jakiegokolwiek stowarzyszenia, fundacji czy organizacji, a także przez przedsiębiorstwa i osoby prowadzące działalność gospodarczą w zakresie tej działalności.

Wszystkie prawa zastrzeżone 2017 Asfalt Records

Produkcja, mix, mastering: Adam “O.S.T.R.” Ostrowski dla Killing Skills

okładka/foto: Marcin Grabski
Asfalt Records 2017

Kategorie: O.S.T.R. Slider

comments powered by Disqus