News

Ogromne sukcesy O.S.T.R., Taco Hemingway i Grammatik na Open’er 2017

OSTR - foto Michał Murawski (Ishootmusic)
04 Lip 2017, 20:08:21

Na zakończonym właśnie w Gdyni festiwalu Open’er 2017, artyści związani z Asfalt Records odnieśli olbrzymie sukcesy artystyczne i frekwencyjne, czym podkreślili swoją wysoką pozycję na scenie muzycznej w Polsce.

Publiczność przybyła na koncert O.S.T.R. / DJ Haem na TentStage nie pomieściła się w niemałym przecież namiocie. Artysta wystąpił z przeglądem swojego całego repertuaru co u wyposzczonych trasą “Życie po śmierci: Autentycznie” słuchaczy spotkało się z owacyjnym przyjęciem.

Taco Hemingway & Rumak @ Open’er 2017 - foto Filip Blank // Open’er

Taco Hemingway & Rumak @ Open’er 2017 – foto Filip Blank // Open’er

Taco Hemingway i Rumak ustanowili rekord frekwencyjny polskiego artysty na głównej scenie festiwalu. Warty odnotowania jest fakt, że olbrzymia większość z tysięcy ludzi przybyłych na koncert to zagorzali fani Taco, o czym można było się przekonać, gdy artysta zmuszony był z przyczyn technicznych wykonać utwór “Następna stacja” acapella wyłącznie z udziałem publiki.

Reaktywacja na potrzeby festiwalu supergrupy Grammatik (obecnie w dystrybucji Asfalt Records) okazała się strzałem w dziesiątkę. Eldo, Jotuze i Noon również zapełnili TentStage po brzegi, a koncert przekręcił licznie zebranej publice skalę w nostalgiomierzach.

Do udanych występów na festiwalu należy zaliczyć też DJ Set w wykonaniu Flirtini i ENZU  (BeatStage) reprezentujących nasz sublabel Flirtini Records.

O.S.T.R. @ Open’er 2017 – foto Michał Murawski (Ishootmusic) 
Taco Hemingway & Rumak @ Open’er 2017 – foto Filip Blank // Open’er

 

 

 

comments powered by Disqus