News

ostr.shop i tacohemingway.shop

06 Lut 2018, 17:18:09

Od dziś fani O.S.T.R. i Taco Hemingway nie będą długo szukać na sieci sklepu, w którym zaopatrzą się niezwłocznie zarówno w kompletną dyskografię jak i w wybrane pozycje z katalogu tych artystów.

Uruchomiliśmy specjalnie dedykowane sklepy pod adresami ostr.shop i tacohemingway.shop

Z tej okazji przygotowaliśmy dla zainteresowanych dwa atrakcyjne pakiety obejmujące kompletne dyskografie O.S.T.R. i Taco Hemingway. Takie pakiety to doskonała okazja by z fana cyfrowego szybko i łatwo stać się kolekcjonerem. To także dobry pomysł na spektakularny prezent.

Kompletna nielimitowana dyskografia O.S.T.R. to 20 płyt za 599 zł. Pakiet zawiera wszystkie nielimitowane i oficjalne wydawnictwa artysty, w tym długo niedotłaczane albumy “Tylko dla dorosłych” i “Jazz, dwa, trzy”. Prawdziwą perełką jest jednak niedostępna poza tym pakietem “Kartagina” (O.S.T.R. & Marco Polo), którą dokładamy z żelaznych asfaltowych zapasów na czarną godzinę.

Kompletna dyskografia Taco Hemingway (6 płyt za 169 zł) zawiera wczesną, anglojęzyczną płytę Taco Hemingway “Young Hems”, niedostępną nigdy poza pakietami.

Oba sklepy zintegrowane są z Asfalt Shopem.

comments powered by Disqus