Płyta

Medium „Graal” 2CD

Kup CD: http://www.asfaltshop.pl/medium-graal-1077-p-1129.html

Kup winyl:

Kup w wersji MP3:

Numer katalogowy: AR-C102

Data Premiery: 20.11.2012

To drugi album Medium jaki ukazuje się w Asfalt Records. Po doskonale przyjętej „Teorii Równoległych Wszechświatów” z 2011, raper tym razem podchodzi do swych słuchaczy z podwójną płytą. Oto co o wydawnictwie mówi sam artysta:

„Tworząc płyty, odnosiłem wrażenie, że w całym tym przedsięwzięciu jestem tylko skrybą, a Autorem jest ktoś inny…  Pisałem więc natchniony, a treści zawarte na albumach bronią wiary i tradycji, Polskości i tożsamości, człowieczeństwa i Jego świadomości. Oprócz mocno zaangażowanych utworów, stworzyłem też proporcjonalnie tyle samo bardziej… przyziemnych.

Graal to kapitulacja samokreacji, ego)de)izmu, trwania w całości, z nicości, bez wieczności. To rezygnacja z niebezpiecznej zabawy czasoprzestrzenią. Wrota świadomości, przez które wszedłem w przestrzeń nieznaną, zamykam w drodze powrotnej.

Posłuchasz, zrozumiesz.

Muzykę określiłbym jako uporządkowany chaos, nie chaotyczny pęd. Przeczy czasem wszelkim zasadom harmonii, będąc równocześnie zrównoważona. Analogowe brzmienia w symbiozie ze szczyptą elektroniki, miejscami bogato zaaranżowane. Spójne. Klimat, odnosząc się do pierwszego zdania, opiszę jako – mistyczny. To nie ja! Zrozumienie Jedynego Światła, Stwórcy, jest najszczęśliwszym momentem w moim życiu.

Wieczne szczęście Bracia i Siostry !

Graal – by zrozumieć Istnienie.”

Projekt okładki: SewerX

Kategorie: Bez kategorii

comments powered by Disqus