Płyta

Projekt Ostry Emade „My albo oni” feat. Hades 12

Kup CD:

Kup winyl: http://www.asfaltshop.pl/projekt-ostry-emade-albo-feat-hades-1219-p-1271.html

Kup w wersji MP3:

Numer katalogowy: AR-W100

Data Premiery: 13.01.2013

Ostrego i Hadesa dużo łączy. Obaj są niezłymi raperami. Obaj kochają winyle. Obaj działają na MPC 4000. Nie dziwi więc, że prędzej czy później ich artystyczne drogi musiały się skrzyżować. Pomógł w tym Emade, wysyłając do obu raperów ten sam bit-mordercę.

Gdy sprawa wyszła na jaw, zrobiło się małe zamieszanie. Zamiast współzawodniczyć, kto pierwszy nagra coś pod ten bit na swoją solówkę, chłopaki weszli razem do eReM Studio i nagrali po prostu wspólny numer dla POE. Dzisiaj uważają kawałek za podsumowanie swej przyjaźni i wzajemnego szacunku (nie trzeba geniusza by domyślić się, że Ostry i Hades wydają wspólną płytę w lutym 2013).

Sprawdźcie okładkę. Pierwszy raz współpracujemy z Maćkiem z Listy Studio, a tu od razu jedna z najlepszych okładek w historii Asfalt Records. Do tego setna płyta w katalogu wytwórni. Dlatego trzeba ją mieć na półce. Najlepiej szybko. Na stronie B daliśmy dla zwiększenia Waszej satysfakcji instrumental nie tylko do nowego numeru, ale i do nieśmiertelnego kawałka POE „Nie odejdę stąd” z 2011.

Muzyka, produkcja, mix: Emade. Rap, słowa: O.S.T.R., Hades. Cuts: DJ Haem. Piano: Mariusz Obijalski. Nagranie: Staszy w eReM Studio. Mastering: Jacek Gawłowski (JG Master Lab).

)

comments powered by Disqus