News

Reprezentacja Asfalt Records na SeaZone Music & Conference 2017

26 maja 2017, 16:16:47

Już 9 czerwca rozpocznie się w Sopocie “SeaZone Music & Conference”. To znaczące dla branży fonograficznej wydarzenie skupiające wokół siebie osoby i środowiska związane z polską oraz zagraniczną sceną muzyczną.

Przez dwa czerwcowe dni setka prelegentów z kraju i z zagranicy będzie dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas kilkudziesięciu prelekcji, seminariów, warsztatów i paneli dyskusyjnych. Część artystyczną stanowić będą występy około 200 artystów: muzyków, wokalistów i DJ’ów.

Na tak wspaniałej imprezie nie mogło zabraknąć asfaltowych akcentów. Głównym wydarzeniem dwudniowej konferencji będzie bez wątpienia piątkowy koncert O.S.T.R., który wraca do regularnego koncertowania w duecie z DJ Haemem po sukcesie trasy “Autentycznie” z udziałem zespołu muzyków. Ponadto, swój materiał zaprezentuje Adi Nowak, dla którego będzie to egzamin dojrzałości na scenie kameralnej Teatru Wybrzeże Sopot.

Poza częścią muzyczną serdecznie zapraszamy na piątkową (g. 11.15) prelekcję z Tytusem (Marcinem Grabskim) – założycielem i szefem Asfalt Records, który opowie między innymi, od czego zależy kształt wytwórni oraz jej format, oraz jak uzyskać rozpoznawalną markę wytwórni. Omawiane będą tematy dotyczące podejmowania współpracy z nowymi artystami, oraz o roli w zarządzaniu i rozwoju katalogu muzycznego jaką odgrywa intuicja.

Szczegóły na stronie https://seazonesopot.pl/

comments powered by Disqus