News

Współpraca Asfalt Records i U Know Me

26 Kwi 2018, 16:49:01

Miło nam poinformować o znaczącej i doniosłej kooperacji jaką jest nawiązanie ścisłej współpracy pomiędzy dwoma szacownymi oficynami wydawniczymi. Dziś wytwórnie Asfalt Records (reprezentowana przez Marcina “Tytusa” Grabskiego) oraz U Know Me Records (reprezentowana przez Marcina “Groha” Grośkiewicza) podpisały kontrakt dystrybucyjny.

Na mocy tej umowy pozycje wydawnicze U Know Me (oraz siostrzanych labeli jak JuNouMi i Funky Mamas and Papas) pojawią się w tym roku w asfaltowej sieci dystrybucyjnej, do której należą między innymi salony Empik i sklep internetowy empik.com.

Zwiastunem tej współpracy była podjęta w marcu przez Asfalt dystrybucja nowego albumu grupy Sonar “Torino”, który ukazał się nakładem U Know Me. Dodatkowo kilka dni temu na kanale YouTube Asfalt Records pojawił się klip Sonar “Lżej”, który dotarł do #15 miejsca zestawienia “Na czasie”.U Know Me Records to powszechnie szanowany i cieszący się wieloletnim uznaniem label specjalizujący się we wszelkich odmianach i mutacjach polskiej muzyki elektronicznej oraz hiphopowej. Podstawowym nośnikiem muzyki jest w UKM płyta winylowa.

Samodzielny dział sprzedaży Asfalt Records istnieje od maja 2017 roku. Obowiązki dyrektora handlowego pełni jego twórca Paweł Żuczkiewicz.

Kategorie: Asfalt

comments powered by Disqus