News

Zawodnicy PXW z Głuchołaz w klipie Ostrego i Hadesa

17 Lut 2013, 12:06:58

Twórcami teledysku do utworu O.S.T.R. & Hadesa „Czas dużych przemian” są dwaj dokumentaliści – Marek Skrzecz  i Damian Kocur oraz montażysta – Maciej Bruno Sosnowski. W klipie występują zawodnicy PXW – amatorskiej wrestlingowej federacji z Głuchołaz. Zdjęcia  były realizowane w wakacje 2012. Video jest zwiastunem projektu filmowego opowiadającego o polskim wrestlingu oraz o młodych ludziach wchodzących w dorosłe życie.

Głuchołazy – niewielkie miasto jakich w Polsce wiele. W takich miejscach, trochę zapomnianych, ale za to dalekich od informacyjnego chaosu, pośpiechu i strzeżonych, anonimowych osiedli, młodzi ludzie robią razem coś czego trudno szukać gdziekolwiek indziej. Mistrzowskie pasy, maski, własnoręcznie zbudowany ring, doping publiczności – amerykański sen gdzieś na krańcach Polski. Kilku chłopaków, kilka głębokich wdechów i kwadrans przed wejściem na ring do starcia z dorosłym życiem.

To czas wielkich przemian.

Autorzy dziękują wszystkim życzliwym mieszkańcom Głuchołaz, którzy pomagali przy realizacji oraz Monice Wiśniewskiej za wsparcie w trudnych sytuacjach.

)

comments powered by Disqus